Rzeczpospolita Polska

Opera Wrocławska dla pracowników i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Uwaga!
Dokument, który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

26 lutego 2010 roku

Biuro Informacji i Promocji Uczelni nawiązało współpracę z Operą Wrocławską. Dzięki niej uczelniani melomani, zarówno pracownicy jak i studenci, będą mogli kupić bilety na spektakle Opery Wrocławskiej w okazyjnej cenie. Niezależnie od strefy koszt przedstawienia w ofercie specjalnej, przygotowanej dla Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu wynosi 40 zł od osoby (także dla rodzin).

figaro

Już teraz dla pracowników, którzy mają dzieci, Dział Promocji i Obsługi Widzów, proponuje weekendowe przedstawienie operowe dla najmłodszych: Sid – wąż, który chciał śpiewać Malcolma Foxa w cenie 25 zł.

Oprócz oferty spektakli, z którymi można zapoznać się poniżej, studenci Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu mogą zostać członkami Biura Młodzieżowego Opery Wrocławskiej. Wolontariat polega na nieodpłatnej pomocy w dystrybucji materiałów reklamowych oraz pracy w Dziale Promocji i Obsługi Widzów Opery Wrocławskiej – na tę pracę można poświecić jeden dzień tygodnia, w którym jest się dyspozycyjnym przez około cztery godziny, między ósmą a szesnastą. W zamian za tę dyspozycyjność wolontariusz otrzymuje imienny identyfikator, który uprawnia do wejścia na wszystkie spektakle, premiery i superwidowiska Opery Wrocławskiej.

Bilety należy rezerwować w Operze Wrocławskiej – Biurze Promocji i Organizacji Widzów:

tel. 71 370 89 17  lub  71 370 89 08,  71 370 89 09

Oferta specjalna