Opera Wrocławska dla pracowników i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu


26 lutego 2010 roku


Biuro Informacji i Promocji Uczelni nawiązało współpracę z Operą Wrocławską. Dzięki niej uczelniani melomani, zarówno pracownicy jak i studenci, będą mogli kupić bilety na spektakle Opery Wrocławskiej w okazyjnej cenie. Niezależnie od strefy koszt przedstawienia w ofercie specjalnej, przygotowanej dla Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu wynosi 40 zł od osoby (także dla rodzin).

 

figaro 

 

Już teraz dla pracowników, którzy mają dzieci, Dział Promocji i Obsługi Widzów, proponuje weekendowe przedstawienie operowe dla najmłodszych: Sid – wąż, który chciał śpiewać Malcolma Foxa w cenie 25 zł.

Oprócz oferty spektakli, z którymi można zapoznać się poniżej, studenci Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu mogą zostać członkami Biura Młodzieżowego Opery Wrocławskiej. Wolontariat polega na nieodpłatnej pomocy w dystrybucji materiałów reklamowych oraz pracy w Dziale Promocji i Obsługi Widzów Opery Wrocławskiej – na tę pracę można poświecić jeden dzień tygodnia, w którym jest się dyspozycyjnym przez około cztery godziny, między ósmą a szesnastą. W zamian za tę dyspozycyjność wolontariusz otrzymuje imienny identyfikator, który uprawnia do wejścia na wszystkie spektakle, premiery i superwidowiska Opery Wrocławskiej.

Bilety należy rezerwować w Operze Wrocławskiej – Biurze Promocji i Organizacji Widzów:

tel. 71 370 89 17  lub  71 370 89 08,  71 370 89 09


Oferta specjalna

 

Repertuar Opery Wrocławskiej na marzecUP Wrocław na YouTubeUP Wrocław on TwitterFind us on FacebookUP Wrocław na Google+Biuletyn Informacji PublicznejZarządzanie jakością - ISO 9001:2000Member of EUAETS Authorized TOEFL iBT CenterWrocław - europejska stolica kultury 2016KRASP - Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich